Biorezonans

Wspomaganie leczenia dla dzieci i dorosłych

Biorezonans

Przyczyną wielu chorób są patogeny które przeniknęły do naszego organizmu z otaczającego nas środowiska.
Jedną z metod , która pozwala na wykrycie przyczyny choroby i jej zlikwidowanie jest biorezonans.

Rezonans to zjawisko fizyczne polegające na wytwarzaniu drgań fal elektromagnetycznych o określonej częstotliwości, w jednostce czasu. Takie drgania wytwarza każdy obiekt, bez względu na to czy jest duży czy mały. Każdy z nich ma swoją częstotliwość szczególną, po której możemy go rozpoznać. W naszym organizmie znajduje się bardzo dużo pleśni, grzybów, pasożytów, bakterii i wirusów. Dzięki temu, że każde z nich ma swoją częstotliwość szczególną, którą nazywamy częstotliwością rezonansową, możemy je w nas zlokalizować.

Jak to się dzieje? Kiedy w momencie skanowania naszego organizmu sygnałem z generatora, natrafimy na patogen o tej częstotliwości, nastąpi wzrost poziomu tego sygnału spowodowany przez dodatnie sprzężenie zwrotne dwóch sygnałów o tych samych częstotliwościach. Na ekranie komputera pojawi się pik o dużo wyższym poziomie niż tło. To oznacza, że w naszym organiżmie wykryliśmy patogen.

Co możemy z nim zrobić? Tym samym sygnałem, którym go wykryliśmy możemy go zniszczyć. Jest udowodnione, że patogeny poddane działaniu sygnałem o odpowiednich parametrach elektrycznych , ulegają uszkodzeniu.

Zapraszamy do kontaktu celem umówienia wizyty - pod numerem telefonu 515 480 942.

Dane kontaktowe gabinetu znajdziecie Państwo TUTAJ


Posiadamy nowoczesny aparat F-SCAN 4 służący do diagnostyki i wspomagania leczenia wielu chorób zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Wpływa on na podniesienie odporności organizmu, likwidację stanów zapalnych, patogenów (bakterii, wirusów, grzybów, pasożytów) oraz toksyn. Wspomaga leczenie boreliozy, alergii wziewnych i pokarmowych, prostaty, chorób nowotworowych, pasożytniczych, astmy i innych.

Więcej informacji o aparacie Fscan4 i przebiegu badania: TUTAJKliknij na mapę, aby wyświetlić dane kontaktowe:

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.